تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی آیجی کالا با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی در سراسر کشور است.

اگر پس از خرید از فروشگاه اینترنتی آیجی کالا، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.

چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

1. مدل یکسان (محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند)

2. کالای اصل (از آنجایی که همه کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی آیجی کالا اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد)

3. گارانتی اصل و یکسان (کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.)

4. لوازم جانبی اصلی در بسته بند کارخانه (فروشگاه اینترنتی آیجی کالا همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند)

5. فروشکاه های مجاز (مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.)

6. موجود بودن (کالا باید در زمان ارائه درخواست به فروشگاه اینترنتی آیجی کالا، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.)

7. یکسانی شرایط (با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت فروشگاه اینترنتی آیجی کالا، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.)

چگونه درخواست بفرستید؟

از بخش خدمات مشتریان فروشگاه اینترنتی آیجی کالا، قسمت تماس با ما را با دقت پر کنید تا بعد از بررسی به شما اطلاع رسانی شود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

  • درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.
  • بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 2 روز کاری انجام می‌شود.
  • پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

قوانین

  • در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوء استفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای فروشگاه اینترنتی آیجی کالا محفوظ است.
  • فروشگاه اینترنتی آیجی کالا می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارائه آن را متوقف کند.